Půdní vrtáky

PŮDNÍ vrtáky

Naše společnost je výrobcem půdních vrtáků pro rypadla o hmotnosti od 0,8 do 40 tun. Půdní vrtáky PROFI pro rypadla od 0,8 do 40 tun s planetovou převodovkou a zárukou 60 měsíců!

Představujeme vám naše  půdní Vrtáky - nástroje, které přinášejí revoluci do světa zemních prací. S našimi půdními vrtáky můžete snadno a efektivně provádět vrtání do země. Půdní vrtáky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost proti opotřebení. Navíc jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a bezpečné pro uživatele. Nečekejte, objednejte si své půdní vrtáky ještě dnes a přesvědčte se o jejich výjimečné kvalitě a výkonu!..

Profi půdní vrtáky

Na vrtací jednotky jsou použity vysoce kvalitní hydromotory, výstupní hřídele ložiska, které jsou o 50% větší než u našich nejbližších konkurentů a planetovou převodovkou z pouze vysoce kvalitních materiálů. To jsou předpoklady, že Vaše vrtací souprava bude mít dlouhou a spolehlivou životnost.

Vrtací jednotky HT jsou jedinečné tím, že hřídel je vyrobena z jednoho kusu a je sestavena shora dolů a uzavřena do skříně jednotky. Tato konstrukce zaručuje, že hřídel nikdy nevypadne. Točivý moment je umocněn použitím jedinečného planetové převodovky. Tento systém umožňuje motoru násobit výstupní točivý moment s mimořádnou účinností, jakož i zajistit odolnost a spolehlivost, kterou potřebujete.

Všechny vrtací jednotky jsou provedeny z kvalitních materiálů a špičkové kvality. Proto je na naše výrobky poskytována prodloužená záruka 24 měsíců na motor a 60 měsíců na převodovku!

big_zaruka-5let_ruka_bila-f66uvq

TŘI VARIANTY PŮDNÍCH VRTÁKŮ S RŮZNÝMI ZUBY DLE PODMÍNEK:

  • Zemní zuby do hlíny, štěrku - MP
  • Wolframové zuby do kamenité půdy - KP
  • Skalní zuby do nejtvrdších podmínek 


Půdní vrtáky jsou vyráběny ze silnostěnných trubek a kvalitní šroubovice, k dispozici je rozměrová řada od 100mm do 1200mm. Podle velikosti vrtací jednotky jsou dodávány s kulatým upnutím pr. 65mm nebo čtvercovým 75x75 mm pro jednotky HT7 a vyšší.

V případě dotazů na půdní vrtáky nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 608 886 510, kde Vám rádi pomůžeme vybrat produkt, který potřebujete. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem půdních vrtáků a většinu z nich máme osobně odzkoušených. Naši zákazníci oceňují naši odbornost a schopnost vybrat produkt, který Vám bude opravdu dobře a dlouho sloužit.

 

 

Nejprodávanější

240
1361001240136100

Stránka 1 z 3 - 33 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 33 položek celkem