Nivelace na bagr

Tohle je Easydig!


Easydig je bezdrátový 2D nivelační systém pro rypadla, který pracuje s centimetrovou přesností. Jeho použití je tak snadné, že s ním mohou rychle začít i nováčci.

Snadná práce se Easydig

Easydig je bezdrátový 2D naváděcí systém rypadla, který je špičkou v oboru s přesností 1 cm. Má velmi snadné použití, takže i nováčci mohou začít rychle. Dodává se s modulární konstrukcí, která umožňuje zařízení přemisťovat mezi stroji. A má přijatelnou cenu pro všechny operátory.

Centimetrová přesnost

Naše senzory lze připevnit na výložník, rameno, lžíci a kabinu rypadla a používat vysoce přesné algoritmy ke sběru dat o poloze v reálném čase. S Easydig může přesnost operace dosáhnout 1 centimetru.

Bezdrátové senzory

Inteligentní bezdrátové senzory jsou dobíjeny solárními panely a detekují výšku rypadla. Senzory lze snadno odpojit a nainstalovat na jiné rypadlo!

Instalace jedním člověkem

Instalace je jednoduchá. Trvá pouze 30 minut, než jedna osoba nasadí senzory Bluetooth jedním cvaknutím. Podívejte se na instruktážní videa!

Přátelský pro začátečníky

Dotyková obrazovka s úhlopříčkou 10,1" zobrazuje 3D referenční model synchronizovaný s rypadlem. Získáte tak informace o poloze stroje a jeho lžíce v reálném čase bez pomoci geodetů. Navíc můžete zjistit, kolik hodin ještě zbývá, díky aktualizacím objemu materiálu.

 

Nejprodávanější

199900
1999011199900199901
 • Control terminal EN 控制盒 英文 Akce Novinka Tip Kód: 639
  2D nivelace EasyDig pro bagry
  Skladem (2 ks)

  Systém EasyDig - nivelace bagru - je konstruován pro snadné, spolehlivé a přesné měření při výkopových či zemních pracích.

  Původně: 245 800 Kč
  Ušetříte: 45 900 Kč (–18 %)

  241 879 Kč včetně DPH 199 900 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem